Андрей Клименко

Смогу ли я улучшить форму на 5 фазе??


  • Усього проголосувало
    34
  • Опитування закрите .

Body Motivation

ЧБТ
Рывок
Переформат
Стройняшка
Трансформация
КНГ
Переформат 2.0
Домашняя качалка
Семинар
ПП
Бер 24, 2016
686
271
63
46
Odessa

Kyle

Эксперт
Січ 29, 2017
398
233
0
32
Киев
Абсолютно ні!!!
Але підмітив дещо більшу активність у Паськівцев і особисту збільшену мотивацію у випадку із проведенням конкурсу.
Це як говорив Арнольд свого роду Дедлайн коли необхідно показати всім над чим ти працював;)
 
  • Like
Реакції: Body Motivation

Body Motivation

ЧБТ
Рывок
Переформат
Стройняшка
Трансформация
КНГ
Переформат 2.0
Домашняя качалка
Семинар
ПП
Бер 24, 2016
686
271
63
46
Odessa
Абсолютно ні!!!
Але підмітив дещо більшу активність у Паськівцев і особисту збільшену мотивацію у випадку із проведенням конкурсу.
Це як говорив Арнольд свого роду Дедлайн коли необхідно показати всім над чим ти працював;)
Але ти все одно, вже коли будешь на Ривку, ретельно все фото-документуй...
Це за ,будь-якої умові, дуже потрібний матеріал... і для майбутніх Равкерів) та для всього процесу !
 
  • Like
Реакції: Kyle

Kyle

Эксперт
Січ 29, 2017
398
233
0
32
Киев
Полностью доволен переформатом.
У меня друг тоже сейчас его проходит.
 

Kyle

Эксперт
Січ 29, 2017
398
233
0
32
Киев
Самое сложное в переформате,
Как ни странно начать- так как ментально глядя в зал и на себя ты сразу не видеш прогреса в "привычных параметрах т.п сила, масса" но пройдя половину перефа. Ты просто ох*еваеш с етого всего.
Начал я переформат 05.06.2017 - ходил тогда ещо в Атлетико на Ревуцкого и там меня все знали и прийдя очередной раз в зал начав тренировку многие спрашывали а что за уйню ты делаешь? Ну и в етом роде))
Спустя год тренируюсь в Спортлайфе на Протасовом полностью удовлетворён результатами переформата а сейчас и рывка.
Делаю не только для себя а и пытаюсь когото мотивировать тяжело работать над собой.
И да тяжело в нашем случае не значит подымать большые веса)
А значит следующее прийдя в зал полностью погрузиться в себя контролировать каждый повтор в каждом из упражений и самое главное помни результаты прийдут но не сразу, прийдеться за них побороться, а люди постоянно будут говорить хрень стал ли ты лучше или нет.
Слушай себя и делай то что тебе по душе))
Хорошего всем Переформата))
 
Останнє редагування:

Body Motivation

ЧБТ
Рывок
Переформат
Стройняшка
Трансформация
КНГ
Переформат 2.0
Домашняя качалка
Семинар
ПП
Бер 24, 2016
686
271
63
46
Odessa
Мої поздоровлення, Друже!
Прикро, що з фотками до така лажа.
Але все одно ти МОЛОДЕЦЬ!
Відмінній результат!
Хай щастить! І надалі все буде ще крутіше!
Успіхів, брате у всіх сферах життя, та не знижуй обертів!!!!
 
  • Like
Реакції: Kyle

Kyle

Эксперт
Січ 29, 2017
398
233
0
32
Киев
Привіт)
Дякую Бро)
абсолютно нічого прикрого- головне це ті результати які я маю на сьогодні завдяки Олександру Пасько

Мої привітання всім учасникам незалежно зайняв ти призове місце чи навіть не увійшов туди головне це те що ти уже сьогодні прагнеш змін і це добре.
Удачі всім)
 

Body Motivation

ЧБТ
Рывок
Переформат
Стройняшка
Трансформация
КНГ
Переформат 2.0
Домашняя качалка
Семинар
ПП
Бер 24, 2016
686
271
63
46
Odessa
Привіт)
Дякую Бро)
абсолютно нічого прикрого- головне це ті результати які я маю на сьогодні завдяки Олександру ПаськоПереглянути вкладення 883 Переглянути вкладення 884
Мої привітання всім учасникам незалежно зайняв ти призове місце чи навіть не увійшов туди головне це те що ти уже сьогодні прагнеш змін і це добре.
Удачі всім)
Привіт!))
Абсолютно згодний!
Дуже влучно сказав!
оооо, о це вже формат плакатів)))
Потім Доріан буде стояти в черзі за автографом!
МОЛОДЕЦЬ!