Бажаю пройти переформат 2.0.Знаю що для тренажерного залу,можливо можна пройти його для домашніх умов.? Є штанги, гантелі,гирі, можливість заміни трен

MEDYAM

Стройняшка
Січ 6, 2022
6
6
3
38
Бажаю пройти переформат 2.0.Знаю що для тренажерного залу,можливо можна пройти його для домашніх умов.? Є штанги, гантелі,гирі, можливість заміни тренажерів.Є бажання, буде і можливість.Дякую за багато цікавої інформації.
 

Vadonus

Рывок 2.0
Стройняшка
Кві 18, 2016
116
20
18
38
Бажаю пройти переформат 2.0.Знаю що для тренажерного залу,можливо можна пройти його для домашніх умов.? Є штанги, гантелі,гирі, можливість заміни тренажерів.Є бажання, буде і можливість.Дякую за багато цікавої інформації.
Вітаю! Може спочатку курс "домашня качалка"?
А після нього приймете рішення стосовно переформату...
Бо по собі знаю - займатися вдома - це не теж саме що й в залі...
В переформаті 2.0 - багато вправ які краще робити саме на вказаних тренажерах...
Для дому вам роботи вистачить і так!
Але це все -лише моя о собиста думка...
Бажаю успіху!
 
  • Like
Реакції: MEDYAM

Iron1978

Администратор
Кві 27, 2015
4,279
1,366
113
45
Киев
Бажаю пройти переформат 2.0.Знаю що для тренажерного залу,можливо можна пройти його для домашніх умов.? Є штанги, гантелі,гирі, можливість заміни тренажерів.Є бажання, буде і можливість.Дякую за багато цікавої інформації.
У курса є купа "домашніх" завдань. Це десь половина всіх тренувань курса, що виконуються дома. А от самі схеми тренувань розраховані саме на зал. Ви зможете їх якось адаптувати до домашніх тренувань, але доведеться підбирати аналоги вправ. Це доведеться самостійно робити, бо в підтримці я точно не буду займатись цим об'ємом роботи. Можете параллельно використовувати і курс Домашня Качалка - зліпите саме те, що вам потрібно з двох курсів.